Facebook Pixel

Zwroty i reklamacje

Zwrot

Szanowni Państwo, jeśli produkt zakupiony w naszym sklepie nie spełnia oczekiwań przysługuje Państwu prawo odstąpienia od umowy. Mają Państwo na to 14 dni od momentu odbioru zamówienia.
Mogą też Państwo wypełnić formularz (dostępny pod poniższym linkiem formularz.docx lub formularz.pdf) i odesłać go na adres dok@ohsokiddy.com

 

Mogą Państwo również odstąpić od umowy dzwoniąc do naszego działu Obsługi Klienta pod numer: 577 808 082. Do sfinalizowania odstąpienia od zakupu będziemy potrzebowali numeru konta bankowego, na który pieniądze zostaną zwrócone. Jeśli zdecydują się Państwo na odstąpienie od umowy informująć nas o tym przez telefon będziemy musieli poprosić o dosłanie  numeru konta drogą mailową.


Zwrot produktu powinien zostać odesłany na adres:

MWF sp. z o.o., ul. Aleje Ujazdowskie 22/3, 00-478 Warszawa

 

Reklamacja

Jeżeli stwierdzą Państwo wady lub uszkodzenia w otrzymanym zamówieniu, mogą Państwo zgłosić do nas reklamację. Należy pobrać i uzupełnić formularz (reklamacja.docx lub reklamacja.pdf) i odesłać go na adres dok@ohsokiddy.com

Do uzupełnionego formularza należy dołączyć zdjęcia ilustrujące wadę.

Wadliwy produkt zostanie odebrany od Państwa przez dystrybutora danego produktu. Obowiązuje 14 dni na weryfikację reklamacji od momentu jej odebrania od klienta. Reklamowany produkt zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, jeśli nie będzie takiej możliwości - otrzymają Państwo zwrot środków na nr konta podany w formularzu reklamacyjnym.


W razie jakiekolwiek pytań dotyczące zamówień na oh!sokiddy nasz dział obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji.

 

Dział Obsługi Klienta

tel.:             577 808 082 (pn-pt) godzina 8-16

e-mail:      dok@ohsokiddy.com