Facebook Pixel

O nas

Jak powstało Oh!sokiddy? Oto nasza historia...
 
Żyjemy w pośpiechu. Ludziom szkoda dziś czasu na czytanie, trzeba pisać możliwie najkrócej, najlepiej wszystko przekazać obrazkiem. Już Szymborska pisała, że żyjemy dłużej, ale mniej dokładnie i krótszymi zdaniami. Co więcej rynek pełen jest produktów o niskiej jakości, Internet wypełniają treści o niczym. Wszystko to sprawia, że najprostsze wybory stają się dla matek niezwykle trudne i czasochłonne.
 
Wierzymy, że warto działać inaczej, bez pośpiechu i z uważnością! W Oh!sokiddy nie idziemy na skróty. Jesteśmy mamami, a markę Oh!sokiddy tworzymy dla mam. Nie znajdziesz tu przypadkowych produktów ani treści. W artykułach piszemy o tym, co naprawdę ważne. Nie piszemy o nowych ciuchach gwiazd czy cenach wózków, jakimi wożą swoje dzieci. Dowiesz się za to, co czuje Twoje dziecko po powrocie z przedszkola lub szkoły, jak funkcjonują rodziny patchworkowe, jak pomóc młodej mamie. Wspieramy i promujemy polskie oraz zagraniczne firmy, które tworzą piękne i bezpieczne produkty. To nie wszystko! Akcesoria i zabawki, które sprzedajemy są nie tylko dokładnie wyselekcjonowane, ale też przetestowane, sprawdzone przez nas i nasze dzieci. Z nami skompletujesz odpowiednią wyprawkę, wybierzesz idealny wózek i sprawisz swojemu dziecku radość dzięki zabawkom, które dodatkowo będą wspomagać jego rozwój.
Nie jesteśmy też przesadnie eko, fit czy premium. Nie jesteśmy idealne. Uważamy, że żadna przesada nie jest dobra, a bycie mamą dostarcza nam wystarczająco dużo trosk. Tworzenie eko proszku do zmywarki nie jest naszym życiowym priorytetem. Czy parówki i frytki naprawdę są aż tak złe? O tym także u nas przeczytasz. Obiecujemy Ci zdrowe podejście do każdego tematu Jesteśmy wystarczająco dobrymi matkami, które nie dają się definiować jedynie przez macierzyństwo. Nie startujemy w wyborach na "MaDkę Roku". Kochamy nasze dzieci, ale też kochamy i szanujemy siebie. W podcastach „Kij w kobiece mrowisko” poruszamy tematy istotne dla kobiet. Macierzyństwo jest częścią każdej z nas, ale pozwalamy Ci na chwilę wyjść z roli mamy i pogadać o tym, co jest ważne dla Ciebie - jako kobiety!
 
Jesteśmy tu po to, by dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy ekspertów, z którymi współpracujemy, wspierać każdą z mam.
 
Zapraszamy Cię więc do świata mądrego i świadomego macierzyństwa, świata radości i kolorów. Mamy nadzieję, że do nas dołączysz...